• 7/24 İletişim Hattı
 • +90 262 644 75 95
 • Komple Yük Taşımacılığı

  Komple Taşımacılık Nedir?

  Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.

  Komple taşımacılık, gerek sürat, gerek güvenlik, gerekse de fiyat açılarından en uygun nakliye metodudur. Üstelik bu tip taşımalarda ürünleriniz ambar ya da kargo modelinde olduğu gibi aktarma ve elleçleme görmez ya da parça yük taşımacılığında olduğu gibi araç yola çıkmak için başka yükler bulmayı beklemez. Bunun yerine sırası ile kamyonet, 6,8,10 teker veya 40 ayak kamyon ya da TIR gibi vasıtalar ile yükünü aldığı gibi direkt olarak müşteriye doğru yönelir.

  Demirkan Lojistik’te Komple Taşımacılık

  Firmamız  Türkiye geneli komple yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik araçlar temin edilerek operasyonun tüm süreçleri kayıt altına alınır.

  Lojistik hizmetinin başlangıcından bitimine kadar olan tüm süreçler deneyimli personelimiz tarafından takip edilerek yönetilir ve bu süreçteki tüm adımlar gerek sms, gerekse e-posta olarak bilgilendirilir.